Видавець журналу «АгроПРО», компанія ТОВ «КАД МЕДІА», на підставі результатів діяльності 2020 року вже вдруге підтвердила та отримала визнання «Компанія року».

Наше підприємство включено до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг 2020 року.

Це стало можливим завдяки збільшенню аудиторії читачів журналу «АгроПРО», який на сьогодні  є єдиним в Україні серед друкованих та електронних ЗМІ консалтинговим  виданням  для керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Наші корпоративні принципи – професіоналізм, компетентність, актуальність, практичність – залишаються незмінними.

Щодня, експерти журналу надають усні консультації з питань податкового, земельного, трудового та господарського права, допомагають у підготовці адміністративних скарг та судових позовів та аналізують вимоги контролюючих органів.

Не дивлячись на складну ситуацію, пов’язану з епідеміологічною ситуацією у 2020 році, редакція журналу працює безперебійно, випускаючи по два номери щомісяця.

Аналізуючи потреби аграріїв, авторським колективом журналу у 2020 році було підготовлено та випущено друкований посібник – «Трудові відносини в Україні», в якому зібрано практичні консультації та рекомендації, приклади, розрахунки та алгоритми дій у нестандартних ситуаціях.  А також тематичний випуск «Ліцензування місць зберігання пального» в електронному вигляді. Читачам запропоновані зразки локальних документів, наказів, протоколів тощо. 

Тільки разом представники сільгоспвиробників та експертного середовища здатні вирішувати нагальні проблеми, з якими стикається аграрна галузь.

Запрошуємо усіх до кола наших читачів!

Наші контакти: (067)878-51-32, (097)894-25-20           

 Сайт: https://agropro.club/


Leave a comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *